joi, 20 august 2015

Gatind pe Valea Aleului


Am regasit dupa 30 de ani Valea Aleului, un loc putin umblat care a pastrat acelasi aer pe care mi-l amintesc de atunci. Am primit si am oferit, eu...ce stiu sa fac cu mult drag...mancare colorata (si dupa sunetele din sala de mese, si gustoasa.


















































Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu