joi, 20 august 2015

Sarbatoarea verii


Dupa experienta de anul trecut, pentru Sarbatoarea verii de la gradinita am pregatit si anul acesta frigarui de fructe. Pana cand a ajuns sa fie facuta poza cu bunatatile aduse de mamici, ele au si disparut de pe platou in primele 5 minute.























Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu